loading...
راههای قانونی کسب درآمد از اینترنت
dehghan بازدید : 5457 شنبه 08 شهریور 1393 نظرات (0)

××سوالات متداول:
×
- سوال اول : آیا من واقعا از خرید این محصول سود خواهم کرد ؟ آیا واقعا با استفاده از آن درآمد کسب خواهم کرد ؟ و آیا این محصول مانند باقی سی دی های کسب درامد ، بیهوده نیست؟
جواب : بلی، با قاطعیت و اطمینان کامل به شما اعلام میداریم که شما با عمل به آموزشهای این مجموعه 100٪ سود خواهید کرد. این بسته‌ی نرم‌افزاری ! اولین مجموعه‌ایست که برای اولین بار در ایران با آموزش روشهای کاملا اختصاصی و منحصر بفرد خود می‌تواند شما را تا راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی و رسیدن به درآمد میلیونی به طور 100٪ تضمینی یاری دهد. همانطور که قبلا توضیح داده شد ، مطالب و شیوه هایی که در این نرم افزار برای کسب درآمد و ایجاد یک کسب و کار موفق اینترنتی شرح داده شده است بر مبنای اصول علمی و واقعی تجارت الکترونیک بنا شده است نه بر مبنای فعالیتهای بی اساسی مانند زیرمجموعه گیری و ... . در این سی دی موثرترین و اصولی ترین روش های کسب درآمد و کسب و کار اینترنتی بیان شده و آموزش داده شده است؛ مطالب و شیوه‌هایی که در این نرم افزار شرح داده شده است بر پایه‌ی اصول علمی و قانونی تجارت الکترونیک بوده و به واسطه‌ی سالها تجربه و آزمون و خطا در حوزه‌ی کسب و کارهای اینترنتی موفق و ترکیب روشهای گوناگون در ایران شکل یافته است. به طور کلی شما در این نرم‌افزار با حداکثر یک یا دو روش کلی کار خواهید کرد اما همین دو روش را به دهها شیوه‌ی مختلف می‌توانید اجرا کنید و کسب درآمد کنید. همه چیز از صفر تا کسب درآمد قطعی از اینترنت برای شما شرح داده شده است. مراحل کار بصورت گام به گام و کاملا واضح و روشن است و شما را تا کسب‌درآمد عالی یاری خواهد داد. در این مجموعه شما با آموزشهای بی‌اساس و بیهوده، بی‌نتیجه، غیرقانونی و غیرکاربردی براساس شرایط فعلی ایران روبرو نمی‌شوید. بنابراین با قاطعیت اعلام میداریم که این نرم افزار به تمامی نیازهای شما در زمینه کسب درآمد از اینترنت و ایجاد یک درآمد مطمئن و ثابت از آن پاسخ خواهد داد و شما می‌توانید با عمل به آموزشهای 100٪ کاربردی و اجرایی این نرم‌افزار به درآمد 100٪ قانونی و حلال و مطمئن دست یابید.
×
- سوال دوم : مقدار درآمدی که از این نرم افزار به دست می آید چقدر است؟ ماهیانه چقدر؟
جواب : شما می‌توانید با عمل به آموزشهای این مجموعه از همان روز اول کسب درآمد خود را آغاز کنید. هیچ محدودیتی در میزان درآمد شما وجود ندارد و با گذشت زمان و استمرار تلاش شما درآمدتان بطرز فوق‌العاده‌ای افزایش پیدا خواهد کرد. در مورد میزان درآمد قابل کسب براساس آموزشهای این مجموعه باید خاطرنشان کنیم به واسطه‌ی اینکه میزان درآمد یک فرد با میزان عملگرایی، تلاش و پشتکار آن فرد رابطه‌ی مستقیم دارد در نتیجه نمی‌توان مقداری را به طور قطع و یقین بیان نمود، اما براساس تجربه‌ی ما و اصول بیان شده در این نرم‌افزار یک شخص معمولی با یک میزان تلاش متوسط (در حدود 3 تا 4 ساعت کار در روز) می‌تواند حداقل درآمدی در حدود 1.400.000 تومان به بالا داشته باشد، که از این مقدار درآمد بیش از 99٪ آن سود خالص برای فرد خواهد بود. در ضمن درآمد وی هیچ سقفی نداشته و از همان روزهای اول می‌تواند درآمدی عالی داشته باشد و به مرور زمان با بیشتر شدن تلاش و مهارت فرد، درآمد او نیز به همان نسبت چندبرابر گشته و افزایش قابل ملاحظه‌ای خواهد داشت.
×
- سوال سوم : آیا می توان از این نرم افزار به صورت مستقل درآمد کسب کرد یا اینکه باید همیشه وابسته به شما یا سایتهای دیگر باشیم؟
جواب : خیر ... شما از همان روزهای اول که به صورت گام به گام دستورالعملهای این نرم افزار را اجرا می کنید به صورت یک فرد مستقل عمل می کنید و هیچگاه وابسته به ما و یا شرکتهای دیگری نخواهید بود . خبر خوب این است که حتی اگر شما رایانه‌ی شخصی و اینترنت نیز در منزل نداشته باشید باز هم می‌توانید با استفاده از آموزشهای این مجموعه کسب درآمد عالی داشته باشید. در تهیه‌ی این بسته‌ی آموزشی سعی شده است که همه چیز به صورت گام به گام و روش کار به صورت شفاف و کاربردی و به زبان ساده و قابل فهم برای همه بیان شده و از طرح مطالب تخصصی و پیچیده حدالامکان خودداری شود.
×
- سوال چهارم :آیا من مجبورم برای کسب درآمد ، برای همیشه با این نرم افزار کار کنم؟ اگر یک روز کار نکنم ، در آن روز درامدی نخواهم داشت؟
جواب : خیر ... شما پس از چند ماه استفاده از این نرم افزار و یادگیری مراحل کار دیگر نیازی به استفاده از دستورالعملهای موجود در این نرم افزار نخواهید داشت چون باز هم درآمد خود را به دست خواهید آورد . زیرا با گذشت زمان و تلاش پیوسته و افزایش تجربه‌ی کاری شما در این کار جا افتاده اید و درآمد ثابتی از اینترنت به دست خواهید آورد . بنابراین لازم نیست که شما تا ابد از این نرم افزار استفاده کنید بلکه حتی اگر چندین روز یا حتی چند ماه هم به اینترنت سر نزنید باز هم درآمدی از شما کسر نخواهد شد هرچند ممکن است این روند سرعت پیشرفت کار شما را کمی آرام‌تر کند. در واقع با آموزشهای این نرم‌افزار شما می‌توانید یک ماشین پولسازی و کسب‌درآمد مجازی برای خود ایجاد کنید که قادر است به طور 24 ساعته برای شما کسب درآمد کند. این یعنی تجارت الکترونیک !!!
×
- سوال پنجم :آیا این محصول دارای آموزش فارسی می باشد یا خیر؟ چون من به زبان انگلیسی وارد نیستم.
جواب : بله .. این محصول دارای آموزش فارسی و ویدئوهای آموزشی و به صورت گام به گام می باشد. شما از همان روز اول به صورت گام به گام دستورالعملهای موجود در آن را برای کسب درآمد اجرا خواهید کرد . در صورتی که باز هم سوالی داشته باشید میتوانید از طریق تیم پشتیبانی ما به جواب سوالتان برسید. ایمیل پشتبانی: bzirani.tk@vatanmail.ir
×
- سوال ششم : آیا امکان کار با این نرم افزار در منزل هم وجود دارد ؟ یا اینکه باید امکانات خاصی داشته باشم؟
جواب : بلی. برای استفاده از شیوه های کسب درآمدی که در این نرم افزار آموزش داده شده است شما به هیچ عنوان به امکانات خاص یا سرمایه اولیه نیاز ندارید بلکه فقط به یک کامپیوتر نیاز دارید و یک خط اینترنت که حداقل بتوانید روزانه 5 دقیقه بوسیله آن به اینترنت متصل شوید (لازم نیست که حتما از اینترنت پر سرعت استفاده کنید). از کافی‌نتها نیز می‌توانید در این زمینه یاری بگیرید.
×
- سوال هفتم :آیا برای کسب درآمد با این محصول ، من باید حتما یک حرفه ای در اینترنت باشم؟
جواب : خیر ... این نرم افزار برای افراد مبتدی طراحی شده است و شما توسط آن می توانید از یک مبتدی به یک حرفه ای تبدیل شوید و مانند حرفه ایها از اینترنت درآمد کسب کنید . شما در هر کجای ایران که باشید و حتی اگر کار با کامپیوتر را هم بلد نباشید میتوانید با مجموعه‌ی آموزشی کاربری کامپیوتر ! به طور رایگان برایتان ارسال خواهد گردید ابتدا کار با کامپیوتر را یاد بگیرید و سپس شروع به کسب درآمد از طریق اینترنت کنید(یعنی از صفر تا کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت).
افراد حرفه ای نیز می توانند از این نرم افزار نهایت استفاده را برده و خیلی سریع به درآمد برسند . مهم نیست که در اینترنت تازه وارد هستید یا یک حرفه ای اینترنتی که به تمامی فنون و ریزه کاریهای اینترنت وارد هستید ، بلکه مهم این است که مانند یک مبتدی از دستورالعملهای گام به گام آن استفاده نمایید . در این صورت درآمد شما حتمی خواهد بود.
×
- سوال هشتم :من قبلا چند دفعه سی دی کسب درآمد از اینترنت خریداری کرده ام . می ترسم که این محصول نیز مانند آنها بی فایده باشد.
جواب : این ترس یک چیز منطقی است. شاید احتمالا شما نیز قربانی افرادی سودجو که با سرهم کردن مجموعه‌هایی بی‌محتوا و با آموزش‌های غیرقانونی و تقلبی، غیر عملی و غیرکاربردی در ایران و دادن وعده‌های واهی کسب‌درآمد از اینترنت که پس از خرید محصولشان متوجه شدیم از آن برنامه نمی توان درآمدی کسب کرد به شما ضررهای مالی رسانده‌اند شده باشید . و در جواب باید بگوییم که کاملا شما را درک میکنیم زیرا خود ما نیز در گذشته طعمه‌ی حیله‌ی همچین افرادی شده و همانند شما متضرر گشته‌ایم. اما با تلاش و با هدف کسب درآمد قانونی و علمی از طریق اینترنت و کارآفرینی برای تمامی جوانان عزیز ایران اسلامی و ماه‌ها کار کارشناسی و شبانه‌روزی توانستیم به روشی 100٪ قانونی، علمی، کاربردی، و مطمئن برای کسب درآمد عالی از طریق اینترنت برای تمامی اقشار جامعه دست پیدا کنیم. پس به جرأت به شما می‌گوییم که گذشته را فراموش کنید و به شما اطمینان میدهیم که با عمل به آموزشهای این بسته‌! شما می‌توانید درآمدی عالی داشته باشید بطوری که حتی این کار را بزودی به عنوان شغل اول خودتان انتخاب خواهید نمود. فقط کافیست یکبار امتحان کنید تا بزودی به صحت این مطلب پی ببرید. پس از امروز شما با تهیه این نرم افزار برای نخستین بار طعم کسب درآمد واقعی از اینترنت را خواهید چشید و قادر خواهید بود به صورت اصولی و قانونی از اینترنت درآمد کسب کنید بدون اینکه نیاز به جذب زیرمجموعه داشته باشید.
×
- سوال نهم :اگر من در طول کار با مشکلی برخورد کنم و یا سوالی داشته باشم چگونه می توانم آنرا مطرح نموده و برطرف سازم؟
جواب : شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید می توانید تمامی پرسشهای خود را توسط ایمیل  bzirani.tk@vatanmail.ir مطرح نموده و در عرض 24 ساعت پاسخ خود را دریافت نمایید . توجه داشته باشید که روزهای پنج شنبه بعد از ظهر و باقی روزهای تعطیل ، شرکت تعطیل می باشد بنابراین پاسخگویی به ایمیلهایی که در روزهای تعطیل برای ما ارسال می شود به روز بعد از تعطیلات موکول خواهد شد . ضمنا به پرسشهایی که در این بخش پاسخ داده شده است ، پاسخ داده نخواهد شد . شما میتوانید از طریق ایمیل شرکت با ما ارتباط داشته باشید.
×
- سوال دهم :درآمدی که من از این نرم افزار به دست می آورم چگونه به دست من خواهد رسید؟ آیا درآمد من به تومان است یا دلار؟
جواب : درآمد شما مستقیما به حساب بانکی ملی و صادرات شما در ایران (حسابهای سیبا و سپهر) واریز خواهد شد . شما هیچ نیازی به داشتن حسابهای الکترونیک مانند ایگولد ، پی پال و یا آلرت پای نخواهید داشت زیرا درآمد شما به تومان به شما پرداخت خواهد گردید نه به دلار.
×
- سوال یازدهم :درآمدزایی من از کی شروع خواهد شد؟ آیا از همان ماه اول هم درآمدی به دست خواهم آورد؟
جواب : درآمد شما از همان روزهای اول شروع گردیده و با گذشت زمان افزایش خواهد یافت.
×
سوال دوازدهم :پس از اینکه من این محصول را خریداری نمودم ، چگونه و کی آنرا دریافت خواهم کرد؟
جواب : پس از ثبت سفارش از طریق همین سایت ، سفارش شما ظرف 24 ساعت آماده گردیده و با پست به آدرس شما در هر کجای ایران که باشید ارسال خواهد شد.
×
- سوال سیزدهم : قیمت این نرم افزار چقدر است و از کجا باید تهیه کنم :
جواب : قیمت بسته‌ با کلیک بر روی گزینه‌ی خرید و رفتن به صفحه خرید پستی مشخص میشود و شما می‌توانید از طریق همین سایت این محصول را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید. در صورت پرداخت نقدی وجه کالا از تخفیف ویژه نیز برخوردار خواهید شد.
×
- سوال چهاردهم :(مهمترین سوال)آیا واقعا به این برنامه می توان اطمینان کرد؟ آیا واقعا روی آن حساب کنم؟ آیا واقعا درآمدی در کار هست؟
جواب : به دلیل پرسشهای مکرری که در این مورد هر روزه برای ما ایمیل می شود بهتر دیدیم که در این مورد توضیح کاملی بدهیم.
خوشبختانه این برنامه به گونه ای است که درآمد آن کاملا واقعی و قطعی و مسلم است . در واقع این برنامه که شما قصد خرید آنرا دارید یک شغل است . شغل یعنی کاری که امروز شروع خواهید کرد و تا پایان عمر می توان از آن درآمد کسب کرد . بنابراین مطمئن باشید که از این برنامه و این سی دی ، درآمدهای بسیاری خوبی به دست خواهید آورد که حتی برای دیگران غیر قابل باور خواهد بود . شما با استفاده از این برنامه و این سی دی قادر خواهید بود مخارج زندگی خود را تامین نموده و حتی پس انداز خوبی برای خود ایجاد نمایید .
میزان این درآمد نامحدود است . یعنی هر چقدر بیشتر تلاش کنید و زمان بگذارید ، درآمد بیشتری نیز به دست خواهید آورد بنابراین پیش بینی می کنیم که پس از اینکه اولین درآمد خود را به دست آوردید ، وقت بیشتری را برای این کار خواهید گذاشت.
یکبار دیگر خاطر نشان می کنیم که با این برنامه و این سی دی شما هرگز نیازی به کار کردن با سایتهای کسب درآمد خارجی و یا پی تی سی و یا زیرمجموعه گیری نخواهید داشت . ما اصلا در این نرم افزار از شما نخواهیم خواست که با چنین سایتهایی کار کنید . ضمنا شما به هیچ عنوان با خارجیها نیز کار نخواهید کرد . درآمد شما از اینترنت و از همین ایران خودمان به دست می آید و مستقیما به حساب بانکی شما در ایران واریز خواهد شد . شما هیچ نیازی به انجام کارهای غیر عرف و یا غیر شرعی نخواهید داشت و درآمد شما کاملا قانونی خواهد بود . هیچ نیازی به وی پی ان یا آنتی فیلتر نخواهید داشت.بنابراین جای هیچگونه نگرانی نیست .
توصیه می کنیم این افکار بیهوده را به کناری گذاشته و یکبار برای همیشه تصمیم خود را بگیرید و با کمی تلاش ، درآمد خوبی برای خود به ارمغان آورید.
******************************
- سوال آخر : سوال مهم
اصل کار چیست ؟ من باید چکاری را انجام دهم؟ من برای چه کسی کار میکنم ؟
دوست عزیز به دلیل اینکه این کار یک روش ندارد نمیشود دقیقا گفت که شما چکاری انجام میدهید ، اما ما به صورت کامل آن را بیان می کنیم:
چیزی حدود هفتصد روش مختلف وجود دارد که میتوان با استفاده از آنها در منزل با اینترنت کسب درآمد کرد که شامل خیلی چیز ها می شود ، ما همه این روش ها را تحت بررسی کامل قرار داده و آنها را از نظر علمی بودن، کاربردی و اجرایی بودن گلچین کردیم و با ترکیب و ایجاد تغییرات اختصاصی در آن دو روش کلی و مطمئن برای کسب درآمد تمامی ایرانیان با در نظر گرفتن حداقل امکانات،بدون نیاز به تخصص و بی‌نیاز از سرمایه اولیه را ایجاد کرده و به شما در این نرم‌افزار آموزش داده‌ایم. که این نرم افزار را به وزارت ارشاد و توسعه‌ی رسانه های دیجیتال معرفی کردیم و مورد بررسی دقیق قرار گرفت ، در این بررسی که هم از نظر عملی بودن روش و نحوه پرداخت حقوق آن و شرعی بودن آن و تمامی جوانب دیگر بود آن روش ها تایید و مجوز گرفتند که همگی آنها در این نرم افزار وجود دارد . شامل مباحث مختلفی از جمله : ایجاد کسب و کار شخصی در اینترنت، تبلیغات و بازاریابی در منزل با اینترنت و مشارکت و همکاری در فروش و فروشگاه های اینترنتی   و و و خیلی روش های دیگر می شود که همگی ایرانی هستند و تست شده و مجوز دارند ، حالا بعضی از این روش ها مربوط به شرکت ما و همکارهایمان هست و بعضی دیگر مربوط به یک سری شرکت های خصوصی معتبر و قدیمی و بزرگ و بعضی هم مربوط به یک سری ارگان های دولتی است . این شما هستید که یکی از این روش ها رو به سلیقه خودتون انتخاب می کنید و شروع می کنید طبق آموزش های درون نرم افزار و توضیح های آن کار می کنید و درآمد کسب می کنید . چیزی که این بسته‌ی نرم‌افزاری! را از بقیه‌ی بسته‌ها و روش‌های کسب‌درآمد متمایز می‌نماید این است که روشهای بیان شده در این مجموعه کاملا بر مبنای اصول علمی و قانونی تجارت الکترونیک بوده که نتیجه‌ی حاصله از عمل به نکات طلایی بیان شده در این مجموعه 100٪ تضمینی و نتیجه‌بخش بوده و شما می‌توانید با داشتن پشتکار و عمل به آموزشهای 100٪ درصد کاربردی و قابل اجرا در این مجموعه در کمترین زمان ممکن به بیشترین درآمد 100٪ قانونی و حلال دست یابید. در ضمن روشهای مطرح گردیده در این نرم‌افزار کاملا اختصاصی و منحصرد بفرد بوده که توسط تیم مجربی طراحی و پیاده‌سازی شده است.

تعداد صفحات : 2

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 677
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 16
 • بازدید امروز : 21
 • باردید دیروز : 74
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 756
 • بازدید ماه : 5,968
 • بازدید سال : 18,418
 • بازدید کلی : 787,400